Home / Közlekedés / Komoly karambol a Jászberényi úton

Komoly karambol a Jászberényi úton

Több sávot is le kellett zárni Kőbányán a Jászberényi úton, ahol a Téglavető utca közelében egy személyautó ütközött egy kékbusszal.

A helyszínen készült fotó alapján egy BMW frontálisan ütközött a 168E Rákoshegyre tartó járatával, az autó mellett a busz is csúnyán összetört a vezetőfülkénél.

Hatan sérültek meg, közülük ketten súlyosan, amikor egy menetrend szerint közlekedő busszal ütközött egy személyautó hétfő délután a budapesti Jászberényi úton.

A Katasztrófavédelem szerint a buszból egy, a személyautóból az áramtalanítás után két embert vágtak ki feszítővassal a tűzoltók. Kőbányai fórumok szerint a BMW-ben egy férfi és egy nő utazott egy kiskutyával, a buszból pedig a sofőr szorult be a fülkébe.

Az Országos Mentőszolgálat az MTI megkeresésére azt írta: a helyszínre hét mentőegységet riasztottak. Egy nő és egy férfi súlyosan megsérült, míg egy nő, egy férfi és két fiatal lány könnyebb sérüléseket szenvedett. A helyszíni ellátás után kórházba szállították őket.

Korábban a katasztrófavédelem azt közölte, hogy a baleset a X. kerületi Téglavető utca közelében történt. A fővárosi hivatásos tűzoltók három embert szabadítottak ki a járművekből: a buszból egyet, az autóból pedig kettőt. A beavatkozás során feszítővágót is használtak.

A MTI helyszínen készült fotóján az látható, hogy az autó eleje teljesen összeroncsolódott, és összetört a busz vezetőfülkéje is.

Fotók: Mihádák Zoltán/MTI/MTVA

Sign Up For Daily Newsletter

Stay updated with our weekly newsletter. Subscribe now to never miss an update!

[mc4wp_form]

Szólj hozzá

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Rágcsálók okozta károk

Szponzorált tartalom A rágcsálók, mint az egerek és patkányok, komoly károkat okozhatnak otthonokban, mezőgazdasági területeken és üzleti vállalkozásokban is. A károk széles körét érinthetik, beleértve a fizikai károsodásokat, egészségügyi problémákat és gazdasági veszteségeket. Elszaporodásuk esetén nincs más megoldás, mint a végleges rágcsálóirtás! Íme néhány specifikus példa a rágcsálók által okozott károkra: Fizikai károk: 1, Elektromos

Nem lesz ellátás a kórház őrzőjében

Február 16-án leállt a budapesti Uzsoki Utcai Kórházban a kardiológiai osztályon a súlyos betegek ellátása. Erről Kunetz Zsombor írt Facebook-oldalán. Az orvos, egészségügyi szakértő a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK) határozatára hivatkozott. Dr. Kunetz Zsombor MBA Ez egy elég rossz hír, az Uzsoki Utcai Kórház eddig azért még működőképes volt, most egy alapszakmai ellátás szűnik meg ott

Takács Péter mindenkit megnyugtatott

Hamar döntött a kormány az orvosok kötelező kamarai tagságáról. Az eddig három kötelező kritériumból egyet egy tollvonással megszüntettek. Mint ismeretes a MOK gyanúba keveredett, miszerint orvosokat fenyegettek ha csatlakoznának az új ügyeleti rendszerhez. A Kamara ezt tagadja, a rendőrség viszont nyomozást rendelt el. A Magyar Orvosi Kamara (MOK) nem szűnik meg, a MOK tovább folytathatja tevékenységét az

Megszűnhet a kötelező kamarai tagság az orvosok esetében

Az egészségügyben működő szakmai kamarákról szóló törvénymódosítás az elfogadása esetén megszünteti az orvosok kötelező kamarai tagságát és kimondja, hogy kamarai tagság nélkül is végezhető egészségügyi tevékenység.     Egy, az Országgyűlés Törvényalkotási bizottsága által hétfőn elfogadott módosító javaslat véleményezési jogot biztosítana a Magyar Orvosi Kamarának (MOK) a szakmai-etikai szabályok felett, amelyek megalkotásának jogát egy friss kormányzati törvényjavaslat