Akikre büszkék lehetünk! Rangos elismerésekben részesültek Kőbánya orvosai közül néhányan. D. Kovács Róbert köszöntötte őket a díjátadót követően.
Péteri Zsófia pedagógus Apáczai Csere János-díjban, Dr. Fejér Tibor Zoltán családorvos, belgyógyász a Magyar Érdemrend Lovagkereszt polgári tagozat kitüntetésben és Szabó István Ferenc, ahogy mindannyian ismerjük Steve Taylor-Szabó pánsípművész a Magyar Ezüst Érdemkereszt polgári tagozat elismerésben részesült.
Szeptemberi képviselő-testületi ülésünk keretében köszöntöttük őket, de ezúton is megteszem! Hálás köszönetünk! Szívből gratulálok mindhármuknak!
Forrás: D. Kovács Róbert Facebook
- Emelkedtek a hamvasztás költségei – ez a temetések árát is érinti
- La Femme International Film Festival Europe – első Magyarországon megrendezett nemzetközi női filmfesztivál
- Mit keresett itt Ruslan?
- La Femme International Film Festival Europe – első Magyarországon megrendezett nemzetközi női filmfesztivál
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében






















